Stażysta/praktykant w dziale graficznym | Borbis Media

Stażysta/praktykant w dziale graficznym

Miejsce pracy: Poznańspecjalista_kolko

Poszukujemy praktykanta/stażysty do odbycia bezpłatnych, 2,3-miesięcznych praktyk/stażu na stanowisku grafika w naszej agencji marketingowej!

Jeżeli masz pasję oraz chęć rozwoju pod okiem doświadczonych specjalistów w zakresie projektowania graficznego i spełniasz poniższe wymogi koniecznie prześlij swoje CV wraz z portfolio!

Twoje zadania, a więc to, czego się u nas nauczysz:

  • projektowanie materiałów marketingowych – na kanały social media dla klientów z różnych branż,
  • przygotowywanie projektów do druku,
  • bieżąca współpraca z programistami oraz specjalistami w zakresie marketingu.

Jakiej osoby poszukujemy?

  • kreatywnej, z otwartą głową i świeżymi pomysłami,
  • ambitnej i sumiennej,
  • posiadającej podstawy praktycznej znajomości pakietu Adobe –  Photoshop, Illustrator.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia pod okiem specjalistów,
  • możliwość pozyskania nowych umiejętności w pracy przy ciekawych projektach,
  • poznanie specyfiki pracy agencji marketingowej,
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk i komplet potrzebnych dokumentów,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • praca na miejscu w biurze w centrum Poznania.

Oferty zawierające CV oraz portfolio prześlij na adres: rekrutacja@borbis.pl wraz z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Borbis Media z siedzibą Poznaniu, zgodnie z ustawą z Art. 6 Ust 1 Lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

JESTEŚMY PARTNEREM KIERUNKU MEDIAWORKING

Collegium Da Vinci