O firmie słów kilka…

W branży marketingowej oficjalnie działamy od 2007. Jednak marketing to nie tylko nasza praca, ale także nasza pasja – już dużo wcześniej każdy z członków zespołu śledził zmiany i rozwój marketingu w Polsce i na świecie. Dzięki temu możemy pochwalić się wiedzą i doświadczeniem, które procentują w realizacji projektów dla naszych klientów.

Jesteśmy małym zespołem dzięki czemu możemy zaoferować: większą elastyczność, poświęcanie większej uwagi Twojemu projektowi i większej ilości czasu na kontakt z Tobą.

Dbamy o portfele naszych klientów, więc możesz mieć pewność, że wszelkie zlecenia wykonamy dla Ciebie w konkurencyjnych cenach.

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, korzystając ze wszystkich aktualnie dostępnych narzędzi promocji działalności w sieci. Zajmiemy się wszystkim: od działań programistycznych i technicznych przez działania graficzne po te związane z treścią – nieodzownym elementem wszelkich działań marketingowych.

Wiemy, że Internet to nie wszystko! Oferujemy kompleksowe i pełne usługi marketingowe – zaplanujemy i zrealizujemy akcje i kampanie reklamowe, przygotujemy program lojalnościowy dla Twoich klientów, zaprojektujemy i przygotujemy dla Ciebie materiały reklamowe (plakaty, ulotki, foldery).

Ponadto organizujemy szkolenia z zakresu marketingu dla właścicieli i pracowników małych i średnich firm.

W marketingu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Misja

Nieustanne poszukujemy optymalnych rozwiązań, które pozwolą nam stworzyć profesjonalny wizerunek Twoich usług i produktów i przyczynią się do Twojego sukcesu. Jesteśmy po to, by pomóc Twojej działalności zaistnieć na wymagającym rynku. Sprawimy, że to właśnie Twoje produkty i usługi będą tymi najchętniej wybieranymi.

Obserwujemy zmiany na rynku, zdobywamy niezbędną wiedzę specjalistyczną, by wybierać najlepsze rozwiązania marketingowe spośród wszystkich dostępnych, nawet tych najbardziej innowacyjnych. Naszą wiedzą dzielimy się również na prowadzonym przez nas blogu.

Zespół

Damian

prezes zarządu

Marta

specjalista ds. marketingu

Weronika

specjalista ds. marketingu

Natalia

młodszy specjalista ds. marketingu

Julia

młodszy specjalista ds. marketingu

Dominika

młodszy specjalista ds. marketingu

Karolina

specjalista ds. obsługi klienta

Dominika

młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Kinga

młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Weronika

młodszy specjalista ds. rozwoju marki

Karina

młodszy specjalista ds. sprzedaży

Julia

grafik

Aleksandra

copywriter

Justyna

copywriter

Oliwia

copywriter

Zofia

copywriter

Zuzanna

copywriter

Magda

specjalista ds. administracyjnych

Piotr

web developer

Maciej

programista

Michał

specjalista ds. pozycjonowania

Tomasz

administrator serwerów

Marek

specjalista ds. technologii internetowych

Sebastian

partner ds. rynku niemieckiego

To możesz być TY!

KARIERA

Relacje z klientami

Cenimy sobie relacje z naszymi klientami i pielęgnujemy je ze szczególną troską. Klienci, którzy nam zaufali i współpracują z nami od wielu lat, ale także ci, którzy dopiero dołączyli do tego grona, mogą zawsze liczyć na naszą pomoc i doradztwo w sprawach związanych z promocją ich działalności. Chętnie dzielimy się naszą specjalistyczną wiedzą, wierząc, że to właśnie dzięki niej, nasi Klienci mogą osiągać marketingowe sukcesy.

Na spotkania z naszymi gośćmi przygotowaliśmy komfortową salkę konferencyjną, w której zawsze chętnie przyjmujemy klientów, częstując pyszną kawą i słodkościami.

Dołącz do nas!

Rozwijamy się nieustannie, a to oznacza, że nasz zespół się powiększa – być może kolejnym jego członkiem będziesz właśnie Ty!

Nasz zespół to grupa młodych, zgranych osób, które wierzą w marketingową siłę nowych mediów. Choć każdy z nas zmaga się codziennie z innymi zadaniami, wiele spraw omawiamy wspólnie, dzieląc się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli chcesz pracować w miłej atmosferze, interesujesz się marketingiem, a szczególnie działaniami promocyjnymi w sieci, jesteś programistą WP lub PHP albo chciałbyś brać udział w procesach sprzedaży i budować relacje z naszymi klientami – wejdź na stronę Kariera i wyślij CV. Możesz być pewny, że uważnie przyjrzymy się Twojej kandydaturze.

borbis media biuro