Metamorfoza naszego biura | Borbis Media

Metamorfoza naszego biura

14 grudzień 2018 | Kategoria: Co u nas

Wnętrze naszego biura przeszło w ostatnim czasie małą metamorfozę podyktowaną ideą stworzenia jeszcze bardziej ergonomicznego i przyjaznego biura. Na jakie rozwiązania postawiliśmy?

Nowoczesne meble biurowe

Cenimy sobie minimalistyczne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania, dlatego zdecydowaliśmy się na kolekcję mebli biurowych Tundra z Fabryki Mebli Biurowych Furniko. Urzekło nas ponadczasowe wzornictwo oparte na połączeniu bieli i naturalnego, litego drewna dębowego. Dodatkowo każde stanowisko zostało wyposażone w podwieszany kontenerek z szufladą do komputera, za realizację których należą się podziękowania dla Fabryki Mebli Biurowych MARO.

borbis biuro

Elementy biophilic design w biurze

Biophilic design to styl projektowania, który ma na celu wprowadzenie natury do najbliższego otoczenia człowieka, którym jest też między innymi miejsce pracy. Podobno w każdym z nas drzemie wewnętrzna potrzeba otaczania się naturą, co zapewnia nam zwiększoną wydajność, kreatywność i równowagę psychiczną. Dlatego też do wnętrza biurowego wprowadziliśmy wysokie rośliny i w naszych pomieszczeniach znalazły się między innymi monstery, filodendrony i palmy kentia, które szybko polubiliśmy.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć, które z przyjemnością wykonała dla nas Joanna Czarnota z Black Interior photography.

biuro borbis media

borbis biuro

borbis biuro

borbis biuro

borbis biuro

borbis biuro

borbis biuro

Share Button

Borbis Media na Facebooku

Polub naszą stronę i bądź na bieżąco