Przegląd reklam świątecznych 2017 + KONKURS | Borbis Media

Przegląd reklam świątecznych 2017 + KONKURS

6 grudzień 2017 | Kategoria: Świat reklamy

Każdego roku w okresie przedświątecznym znane firmy wypuszczają spoty reklamowe, które przywołują klimat Świąt. Można by pokusić się o twierdzenie, że już od kilku lat nieprzerwanie trwa trend, w którym to marki robią wszystko, by to właśnie ich reklama nie tylko zapisała się jak najdłużej w pamięci odbiorców, ale także poruszyła ich na tyle, by otrzymać tytuł świątecznego wyciskacza łez. W tym roku nie jest inaczej. I choć przykładowe spoty, które prezentujemy poniżej, wielu z nas widziało już wcześniej, dzielimy się tym wpisem nie bez powodu – właśnie dzisiaj, w Mikołajki.

Jesteśmy ciekawi, ile z tych reklam już znacie, a które będą dla Was tegoroczną nowością. Bez względu na to zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi kreacjami i tym samym udziału w naszym konkursie mikołajkowym na Facebooku, którego szczegóły poznacie docierając do końca artykułu.

Oto wybrane przez nas świąteczne reklamy z roku 2017. Kolejność jest przypadkowa – nie sugerujcie się nią.

Empik – “List od…”

Coca-Cola – #Dziekuje

Allegro – Talizman

Apple – Holiday — Sway

IKEA – W Święta zamień się w słuch

John Lewis – #MozTheMonster

Heathrow Airport – #HeathrowBears

Mamy nadzieję, że obejrzeliście wszystkie reklamy i macie już swojego faworyta. Podzielcie się z nami swoją opinią zostawiając komentarz na naszym Facebooku tutaj – wystarczy, że napiszecie, która reklama najbardziej Was poruszyła i dlaczego. Na odpowiedzi czekamy do końca 10.12.2017 r. Wtedy następnego dnia wybierzemy maksymalnie 10 osób, które otrzymają od nas podarunek – nasz jubileuszowy organizer biurkowy. Zobaczcie jak wygląda:

 

organizer-borbis

Share Button

Borbis Media na Facebooku

Polub naszą stronę i bądź na bieżąco