Borbis Media partnerem Transferuj.pl | Borbis Media

Borbis Media partnerem Transferuj.pl

30 wrzesień 2015 | Kategoria: Co u nas

Transferuj.pl to rozbudowany system płatności internetowych, będący liderem na rynku płatności w dziedzinie technologii. Jako Certyfikowany Partner zyskujemy dla naszych Klientów dostęp do najwyższej jakości, nowoczesnych rozwiązań, mających na celu ułatwienie dokonywania płatności za produkty i usługi zakupione w internecie.

Bez systemu płatności nie ma e-sklepu

Dziś branża e-commerce jest jedną z najintensywniej rozwijających się w Polsce – cały czas powstają nowe sklepy internetowe, które przecież nie miałyby racji bytu, gdyby nie systemy płatności online. Co istotne, z możliwości zakupów online korzysta już ponad 50% polskiego społeczeństwa, a większość z nich kieruje się właśnie możliwością szybkiego przelewu na konto firmy, a więc i szybkiego uzyskania zakupionego produktu lub usługi. Zapotrzebowanie na tego typu, nowoczesne, ale i przede wszystkim bezpieczne, rozwiązania jest więc ogromne.

Jak Polacy płacą w internecie?

Niezmiennie od wielu lat największym zainteresowaniem cieszą się tradycyjne szybkie przelewy, tzw. e-transfery – takie rozwiązanie w codziennym życiu, według raportu e-Izby „M-commerce. Kupuję mobilnie”, stosuje niemal 60% społeczeństwa. Przede wszystkim to szybkość i wygoda, bowiem wymaga od użytkownika jedynie wybrania banku, zalogowania się na jego stronie oraz potwierdzenia przelewu.

PlatnoscionlineNiemal jedna trzecia Polaków transakcje zakupowe realizuje dzięki kartom płatniczym, które umożliwiają dokonywanie zakupów z dowolnego miejsca na świecie oraz w każdej walucie. Płatności kartą w panelu transakcyjnym, portfele kart – PayPal oraz MasterPass, Wielojęzyczna Zintegrowana Bramka Płatności Kartą umożliwiająca dokonywanie wpłat bezpośrednio na stronie internetowej bez przekierowywania do kolejnych etapów procesu – rozwiązań w tym zakresie nie brakuje.

Sukcesywnie coraz popularniejszą formą płatności stają się również płatności mobilne, najchętniej przyswajane przez osoby w wieku 25-45 lat. Wielu specjalistów określa płatności mobilne jako kolejny etap w rozwoju handlu elektronicznego. Nic dziwnego, możliwości płacenia przy użyciu smartfona jest wiele – przelew kodem QR, polski system płatności mobilnych BLIK czy aplikacje mobilne, takie jak na przykład IKO czy PeoPay.

Znaczenie systemów płatności online dla e-sprzedawców

Maksymalne ograniczenie formalności – do tego dążą zarówno właściciele sklepów internetowych, jak i ich klienci. Najłatwiej dokonać tego poprzez wdrożenie systemu płatności będącego integralną częścią oprogramowania e-sklepu. Wówczas zarówno jego uruchomienie, jak i korzystanie z jego możliwości, staje się bardzo intuicyjne. Integracja z płatnościami online dla e-sprzedawcy oznacza zdecydowany wzrost konkurencyjności i atrakcyjności na tle innych sklepów internetowych.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

TransferujplWspółpraca z liderem technologicznym na rynku płatności Transferuj.pl to ogromny krok w kierunku udoskonalenia oferowanych przez nas usług. Poprzez dołączenie do grona Certyfikowanych Partnerów Transferuj.pl zyskaliśmy możliwość wdrażania kompleksowych i przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań w zakresie systemów płatności. System ten oferuje bowiem największą na polskim rynku liczbę metod płatności, w tym również płatności odroczone, raty online, Premium SMS czy płatność przez kod QR. System ten, jako pierwszy na rynku, dostarcza również kompleksowo przygotowane Biblioteki, które umożliwiają zintegrowanie płatności w każdym rozwiązaniu e-commerce. W efekcie nasi Klienci mogą liczyć na jeszcze lepsze, bardziej niezawodne i w pełni dostosowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie systemów płatności.

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem sklepu internetowego lub posiadasz już sklep i chcesz skorzystać z możliwości Transferuj.pl, skontaktuj się z nami.

Skomentuj

Share Button

Borbis Media na Facebooku

Polub naszą stronę i bądź na bieżąco