Borbis Media partnerem kierunku Mediaworking na uczelni Collegium Da Vinci | Borbis Media

Borbis Media partnerem kierunku Mediaworking na uczelni Collegium Da Vinci

26 Listopad 2018 | Kategoria: Co u nas

Z przyjemnością dzielimy się informacją o nawiązaniu współpracy biznesowej z jedną z najlepszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce – Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Od dłuższego czasu obserwujemy działalność CDV, w pełni zgadzając się z ideą, że to właśnie ciekawość skłania ludzi do ciągłego rozwoju. Również z tego powodu postanowiliśmy nawiązać kontakt z uczelnią, by móc aktywnie przyczyniać się do rozwoju kierunku Mediaworking oraz oferować studentom możliwość odbywania praktyk studenckich w naszej firmie. I tak się stało!

Tym bardziej nam miło, że możemy realnie wspierać studentów w procesie praktycznego zdobywania wiedzy i umiejętności, które są pożądane na dzisiejszym rynku pracy. Jako agencja świadcząca kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego mamy świadomość zapotrzebowania na pracowników w naszej branży, dlatego chcemy przygotowywać studentów do pracy w zawodzie, dzięki zdobywaniu praktycznych umiejętności pod okiem specjalistów z naszej firmy. Mamy też nadzieję, że dzięki współpracy z uczelnią uda nam się zrealizować wiele ciekawych projektów z aktywnym udziałem osób, które rozpoczęły tam studia.

W tym miejscu pragniemy też serdecznie zaprosić i zachęcić studentów kierunku Mediaworking z uczelni Collegium Da Vinci do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych w celu odbycia praktyk studenckich. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Kariera w Borbis Media – Praktykant.

Share Button

Borbis Media na Facebooku

Polub naszą stronę i bądź na bieżąco